Packshot – zdjęcia produktów

Packshot, czyli zdjęcia produktów to jeden z podstawowych elementów pozwalających na dobrą prezentację naszych produktów w sklepach internetowych czy też na aukcjach internetowych.

Zdjęcia produktów stały się także nieodzownym i ekonomicznym elementem katalogów. W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić prezentacje sprzedawanych towarów w której brakuje takiego elementu jak zdjęcia produktów. Jakość i atrakcyjność zdjęć packshot w ogromnym stopniu wpływa na wyniki sprzedaży naszych produktów.

Zdjęcia produktów, które wykonujemy są na życzenie klienta poddawane obróbce, która ma na celu usunięcie wszelkich wad produktu, lub korektę jego kształtu i kolorystyki. Wpływa to na znaczne poprawienie atrakcyjności zdjęć produktów które wykonujemy.

Oferujemy swoim klientom zarówno standardowe zdjęcia packshot na białych tłach jak i przestrzenne zdjęcia produktów, nazywane często fantomami. Świadczymy także usługi szparowania zdjęć produktowych. Wykonywane przez nas zdjęcia produktów zawsze odpowiednio przygotowujemy do prezentacji w internecie, optymalizując ich „ciężar” przy zachowaniu doskonałej jakości i ostrości.

Zapraszamy także na nasz serwis PRODUKTOWNIA, gdzie prezentujemy wyłącznie zdjęcia packshot.