Kim jesteśmy?

Zespół agencji reklamowej STUDIO HELIOS to grupa młodych ludzi, dla których reklama jest czymś więcej niż pracą.

Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie- nie ma takiej możliwości, aby za sferę wizualną Państwa firmy odpowiadał amator, który w zaciszu domowym nauczył się obsługi Photoshopa. Nasi graficy są przede wszystkim plastykami (absolwenci ASP).

Podobnie jest z fotografią. W dzisiejszych czasach każdy, kto kupi sobie aparat cyfrowy, jest w stanie nazwać siebie fotografem. Jednak od kupna sprzętu do zostania profesjonalistą jest bardzo długa droga :). Zespół naszych fotografów to grupa doświadczonych profesjonalistów, którzy znaleźli uznanie pracując dla jednych z największych firm w Polsce oraz będąc laureatami prestiżowych konkursów.

Jak pracujemy?

Kluczowym elementem naszej pracy jest wzajemna współpraca. Mając wokół siebie specjalistów z róznych dziedzin, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę firmy. Dzięki temu unikną Państwo korzystania z usług kilku firm, co jest nazwyczajniej w świecie stratą czasu.

Kolejnym plusem współpracy z nami jest spójność wizualna wykonywanych przez nas produktów, o którą jest ciężko podczas wpółpracy z kilkoma osobami. Ile razy zdarzało się Państwu po otrzymaniu zdjęć produktów szukać kogoś odpowiedzialnego za wykonanie katalogu/ opakowania, by następnie zająć się poszukiwaniem kolejnej firmy, która zajmuje się projektowaniem stron WWW?